Świnoujście – propozycja na tegoroczny urlop

14 03 2011

Urlop

Każdego lata przychodzi taki moment, że dostajemy urlop i nie zawsze jesteśmy pewni jak go wykorzystać. Pomysłów jest wiele, natomiast każdy z nich ma swoje dobre i złe strony. Dodatkowo dochodzi kwestia kosztów danego wypoczynku – nie każdego stać na wyjazd do Tunezji czy Grecji. Świetnym pomysłem jest wypoczynek nad polskim wybrzeżem. Zaproponować tutaj można noclegi świnoujście – Świnoujście to bardzo ciekawa miejscowość nadmorska. Jest to kurort, który leży na wyspie Uznam i bezpośrednio graniczy z Niemcami.

Dlaczego warto poszukiwać noclegu w Świnoujściu ?

Świnoujście to miejsce gdzie nie można się nudzić. Oczywiście jeśli zdecydujemy się na przyjazd nad morze do Świnoujścia, głównym rodzajem naszego wypoczynku będzie wypoczynek na plaży. Całe dnie spędzać będziemy na plaży opalając swoje ciała i korzystając z morskich kąpieli. Natomiast jeśli będziemy chcieli trochę zmienić formę wypoczynku lub po prostu wylegiwanie na plaży znudzi nam się, możemy wykorzystać wiele innych atrakcji Świnoujścia.

Promenada, Forty, port

Wieczorem warto wybrać się na promenade w Świnoujściu – jest to świetne miejsce do spaceru, szczególnie wieczorową porą przy blasku zachodzącego słońca. W tym roku będzie także możliwość spacerów na ścieżce pieszej zbudowanej na wzdłuż plaży – ścieżką dojdziemy aż do granicy z Niemcami.
Będąc w Świnoujściu możemy wybrać się na zwiedzanie fortów – Fort Gerharda, Zachodni Wschodni. Możemy tam zobaczyć kawałek historii Świnoujścia i spędzić miło czas wraz z rodziną. Obok fortów możemy zwiedzić najwyższą latarnie na polskim wybrzeżu, będać na samej górze będziemy mieli okazje zobaczyć port Świnoujski oraz forty.


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>