Atrakcje Świnoujścia

14 03 2011

Co przyciąga do Świnoujścia ?

Świnoujście – jedno z ciekawszych kurortów na polskim wybrzeżu. Dlaczego co roku przyciąga setki, tysiące turystów ? Dlaczego pomimo trudnego dojazdu, nieciekawej lokalizacji, ludzie wracają tutaj corocznie i ściągają nowych turystów ? Wystarczy wpisać noclegi świnoujście aby zobaczyć jak duża jest tutaj konkurencja. Kilkadziesiąt tysięcy wyników oznacza strony, które oferują noclegi w tym mieście.

Atrakcje Świnoujścia

Noclegi Świnoujście ma swój urok, którego pozazdrościć może wiele innych miast nadmorskich. Co dla jednych jest minusem – dojazd promem na wyspę Uznam, dla drugich jest pierwszą atrakcją gdy tu przyjeżdzają. Dla małych dzieci, przejażdzka (co prawda przymusowa) promem jest ogromną frajdą. Prom przepływa krótki odcinek kanałem, tak więc można nie obawiać się o chorobę morską, a w czasie przeprawy zarówno dzieci jak i dorośli mogą podziwiać, flotę wojenną.

Miasto Świnoujście

Po przyjechaniu do Świnoujścia, możemy podziwiać pięknie wyremontowane centrum, kamienice i port. Noclegi w Świnoujściu czy noclegi hel nie należą do drogich, ich cena jest średnia jak na polskie standardy. Z tego powodu możemy spokojnie poszukać sobie noclegu blisko plaży. Wypoczynek będzie wtedy dużo atrakcyjniejszy i przyjemniejszy gdy będziemy się budzić przy szumie fal i ?krakaniu? mew i rybitw.
Dla ludzi, którzy lubią aktywniej wypoczywać lub po prostu gdy znudzi nam się lenistwo na plaży i kąpiele w Bałtyku, Świnoujście oferuje wiele kilometrów ścieżek rowerowych. Jeżeli zabraliśmy rowery dla całej rodziny, możemy wybrać się na wycieczke do Niemiec lub po prostu na spokojnie zwiedzić samo Świnoujście. Wieczorem jest okazja przespacerować się promenadą czy nowo budowaną ścieżką pieszą wzdóż plaży.
W sezonie jest także wiele imprez muzycznych czy kulturalnych. Jednym słowme Świnoujście to atrakcja na atrakcji, raczej pewne że nie będziemy się tutaj nudzić.


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>